Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Відбувся Міжнародний форум Східної та Центральної Європи «Via Carpatia», у якому взяла участь делегація НПП «Синевир»


5.074.png

23-30 червня у селі Криворівня, що на Івано-Франківщині, відбувся Міжнародний форум Східної та Центральної Європи «Via Carpatia». У заході брали участь міністри, парламентарі, очільники регіону та іноземні урядовці з Польщі, Румунії, Литви.

Учасниками форуму була й делегація національного природного парку «Синевир» у складі директора Миколи Дербака, заступника директора – головного природознавця Василя Шишиги, провідного інженера з природокористування Василя Барни.

У рамках форуму відбулася конференція, на якій обговорювалися питання роботи органів місцевого самоврядування в гірських регіонах, економічні моделі розвитку сільського господарства в таких регіонах тощо. На зібранні йшлося й про екологію Карпат та туризм у гірському краї. Про досвід національного природного парку «Синевир» у цьому напрямку учасників форуму інформував директор установи Микола Дербак.

– Минулого року НПП «Синевир» відвідало понад 200 тис. туристів. Прогнозуємо, що цього року буде не менше. Збільшення кількості відвідувачів парку тягне за собою збільшення частки зайнятості місцевих жителів у туризмі та збільшення доходів місцевого бізнесу від туризму, – зокрема зазначив керівник нацпарку. Загалом, протягом форуму відбулося понад 10 панельних дискусій, круглих столів та інших заходів, спікерами яких були півсотні представників української та європейської спільноти політиків, інтелектуалів, дипломатів, громадських та культурних діячів.

02.07.2018 р.