Сьогодні урочисто відкрився ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір’я-2015"


rs.jpg     rs2.jpg

rs3.jpg     rs4.jpg

Сьогодні, 3 липня 2015 року урочисто відкрився ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір’я-2015", який проходить під гаслом «Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!». Традиційний, фестиваль цьогоріч проходитиме до 6 липня у селищі Міжгір'я на базі Міжгірського профліцею. Свої таланти представлять понад двісті конкурсантів із різних областей України, у тому числі й із-за кордону.

Участь в урочистому відкриттю взяв директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак. «Вітаю усіх організаторів, учасників та журі Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір’я-2015". Цей фестиваль зіграв значну роль у вихованні та підготовці великої кількості дітей і талановитих молодих людей. Приємно, що на цей фестиваль в черговий раз запрошують нашу установу і ми вдячні за це. Кожному учаснику фестивалю буде презентовано живу синевирську смерічку, яку ви зможете виростити у себе вдома як пам’ятку про наш чудовий край! Творчих вам успіхів та усього найкращого», - привітав учасників фестиваль директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Після привітального слова директора національного парку, учасники фестивалю презентували пісню «Синевирська смерічка», слова до якої написала Ангеліна Оборіна, Почесний професор і проректор МАЛіЖ.

«Висловлюємо подяку директору Національного природного парку «Синевир», проректору Малої Академії літератури і журналістики з екології та охорони природних ресурсів Миколі Дербаку і його першому заступнику Івану Марковичу за підтримку маліжанської ініціативи – виростити і передати під час проведення ХІІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я” та другого Моста Миру кожному учаснику по одному саджанцю смереки», - подякував представникам НПП "Синевир" за ініціативу ректор Малої Академії літератури і журналістики Василь Тарчинець.

В рамках фестивалю для учасників також буде проведена екскурсія до НПП «Синевир», а саме – у візит-центр установи, Музей лісосплаву, Реабілітаційний центр бурих ведмедів.

rs5.jpg     rs6.jpg

03.07.2015 р.


Опубліковати в twitter.com