Третє місце здобули футболісти НПП «Синевир» на міжнародному турнірі


zahid1.jpg

26-27 травня проходив міжнародний меморіальний турнір з футболу серед кращих футбольних команд гірських населених пунктів Закарпаття та за участі команд з Росії і Угорщини. Змагання приурочені пам’яті майстрів спорту з технічних видів спорту, чемпіонів всесвітніх змагань лісорубів у м. Монреаль (Канада, 1967), Героїв соціалістичної праці Чуси Івана Васильовича та Шорбата Василя Юрійовича.

Команда НПП «Синевир», за сприяння директора установи Миколи Дербак і голови профкому Федора Матічина, традиційно взяла участь у цьому щорічному турнірі. У змаганнях брало участь вісім команд із гірських сіл Закарпаття Богдан, Дубове, Лопухово, Синевир, Терново, Усть-Чорна, а також команди з Гатчина Ленінградської області Росії і Балатона, що в Угорщині.

Змагання проходили у двох групах. Команді НПП «Синевир» довелося зіграти з футболістами із Богдана, Дубового і Лопухового. У своїй групі синевирці здобули лідерство, вийшовши у півфінал, де їх чекала гра з командою Усть-Чорної. Господарі змагань перемогли нашу команду з мінімальним рахунком 1 – 0. У турнірній таблиці змагань НПП «Синевир» посіло почесне третє місце, що також радує.

29.05.2012 р.