Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» взяв участь у Міжнародній конференції з нагоди 30-річчя створення національного парку «Словенський рай»


5.074.png
5.074.png
5.074.png

21 і 22 червня у Словаччині відбулася Міжнародна конференція з нагоди 30-річчя створення національного парку «Словенський рай». У заході взяли участь представники НПП «Синевир»: заступник директора – головний природознавець Василь Шишига і провідний інженер з природокористування Василь Барна. Вони привітали колег з сусідньої держави зі знаменною датою, побажали їм й надалі плідно трудитися на ниві збереження довкілля, успішно впроваджувати природоохоронні проекти та інновації. Гості з Синевира подякували словацьким партнерам за співпрацю, яка триває вже кілька років поспіль, і подарували картину, написану місцевим майстром пензля.

Міжнародна конференція з нагоди 30-річчя створення національного парку «Словенський рай» пройшла на найвищому рівні. Цей захід відвідав президент Словацької республіки Андрей Киска, який особисто привітав співробітників. Він відзначив важливу роль парку у збереженні природи, розвитку туризму, просвітницькій справі.

Міністр екології Словаччини Ласло Солімос у своїй промові зазначив: "Сьогодні ми згадуємо 30-річчя з дня створення національного парку «Словенський рай». Протягом багатьох років у Словаччині сталося чимало змін. Щось швидко змінилося, щось поступово, і щось змінилося останніми роками. Охорона природи, очевидно, є однією з областей, в яких ми повинні наздоганяти зміни. «Словенський рай» це успішно робить".

5.074.png
5.074.png
5.074.png

«Я дуже пишаюся тим, що бренд національний парк «Словенський рай» сьогодні успішно працює і підтримує регіон, - каже директор парку Томаш Дражіл. За його словами, значним джерелом місцевої економіки є туризм, який безпосередньо залежить від якості природного середовища національного парку. "Словенський рай" пропонує походи, катання на велосипеді, катання на конях, катання на лижах, льодовий альпінізм тощо.

У ході конференції відповідальні працівники парку розповіли про особливості функціонування установи, роботу з власниками лісів і громадами, розвиток туризму, еколого-освітню роботу та інше. Національний парк «Словенський рай» - одне з найкрасивіших природних місць Словаччини: невисокі гори з характерними печерами, ущелинами, каньйонами річки Горнад і її приток. Тут багато мальовничих водоспадів. Усе це вабить численних туристів з усієї Європи.

26.06.2018 р.