НПП «Гуцульщина» відзначив 10-річний ювілей


zahid1.jpg     zahid2.jpg

НПП «Гуцульщина» - природно-заповідна установа, що знаходиться у Косівському районі Івано-Франківської області і охоплює площу понад 32 тис. га. Це територія цінна природною своєрідністю, біологічним різноманіттям, історико-культурною спадщиною, традиціями і звичаями етносу гуцулів.

НПП «Гуцульщина» був створений у 2002 році, тож недавно установа відзначила 10-річчя своєї діяльності. З цієї нагоди були проведені урочистості, концерт, а також науково-практична конференція «Роль природно-заповідних установ у збереженні біорізноманіття, етнокультурної спадщини та збалансованому розвитку територій». В цих заходах взяла участь й делегація НПП «Синевир», яку представляли співробітники наукового відділу на чолі з заступником директора парку, кандидатом біологічних наук Юрієм Тюхом. Під час науково-практичної конференції обговорювалися теми збереження об’єктів неживої природи та ландшафтного розмаїття, рослинного та тваринного світу, матеріальної, духовної та етнокультурної спадщини, проблеми функціонування установ ПЗФ тощо. Від імені колективу НПП «Синевир», директор Микола Дербак звернувся вітальним листом до колег з НПП «Гуцульщина», у якому, зокрема, йдеться: «НПП «Гуцульщина» – провідна установа України, досягнення якої протягом десятиріччя діяльності варті уваги і наслідування. Ваш досвід – це гідний приклад для інших та шлях для подальшої плідної праці на благо охорони природи.

Щиросердечно вітаємо Вас, шановні колеги, з ювілеєм. Від душі бажаємо міцного здоров’я, повсякденної радості, щастя і злагоди.

24.05.2012 р.