Пішов із життя доктор біологічних наук, професор Василь Комендар


kd.jpg    

24 червня пішов із життя доктор біологічних наук, професор Василь Комендар. Усе життя він присвятив науці і турботі про збереження біологічного різноманіття. Його ім’я вже давно відоме не лише в Україні, але й далеко за її межами. Це був визначний вчений, педагог, природоохоронець, пропагандист екологічних ідей. Його добре пам’ятають студенти кількох поколінь, які навчалися на біологічному факультеті Ужгородського національного університету, де усе життя пропрацював Василь Іванович.

Професор Комендар був частим гостем у Національному природному парку «Синевир», адже дуже любив цей край і вболівав за розвиток природно-заповідної установи. У кінці 80-х років він став ініціатором створення національного парку у верхів’ї Тереблянської долини. Разом з іншими науковцями доклав багато зусиль задля утворення парку. Відтак, Василь Іванович був членом наукової ради НПП «Синевир», брав активну участь у наукових конференціях, які проводились парком. Він запам’ятався, як добра і щира людина, яка вболіває за людей і природу.

Колектив Національного природного парку «Синевир» висловлює щире співчуття рідним, близьким, знайомим з приводу важкого горя – смерті видатного вченого Василя Івановича Комендара. Пам'ять про нього завжди житиме у наших серцях.

    

26.06.2015 р.


Опубліковати в twitter.com