НПП «Синевир» відвідав народний артист України Павло Дворський


pd.jpg     pd2.jpg

Народний артист України Павло Дворський у неділю, 4 серпня виступав у Колочаві на фестивалі україно - чеської дружби. Після концерту знаменитий гість ночував у рекреаційному містечку «Рабачинка» Національного природного парку «Синевир».

Наступного ж дня сільський голова села Колочава Василь Худинець повіз Павла Дворського показувати йому цікаві місця регіону.

Першим місцем для відвідання став візит-центр національного парку та Музей лісу і сплаву. Народний артист із зацікавленням слухав інформацію про діяльність НПП «Синевир», уважно розглядав макет території та ставив багато уточнюючих запитань.

«Я часто буваю на Закарпатті, приїжджаю сюди і до друзів, і на концерти, зустрічі, зйомки…Верховина, Карпати - це місця де я черпаю натхнення для творчості, я не раз відвідував озеро Синевир, виступав на фестивалі «На Синевир трембіти кличуть». Ці місця зачаровують своєю красою, та найбільше захоплюють закарпатські люди, які люблять пісню і співають всюди».

Павло Дворський також послухав екскурсію у музеї лісосплаву. «Я ще сам пам’ятаю як колись сплавляли бокори, - каже він. - Дуже добре, що ви бережете історію та пам'ять про нелегке життя наших предків».

Вкінці народний артист України в ексклюзивному інтерв’ю газеті «Синій Вир» розповів про свої враження від краю, поділився планами на майбутнє та обіцяв ще не раз приїхати на Міжгірщину.

pd3.jpg     pd4.jpg

08.08.2013 р.


Опубліковати в twitter.com