У НПП «Синевир» відзначили День працівників природно-заповідної справи


nar.jpg     nar2.jpg

7 липня в національному природному парку «Синевир» відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників природно-заповідної справи.

Директор Микола Дербак привітав працівників та ветеранів природно-заповідної справи зі святом. Він відзначив, що клопітка праця співробітників природоохронної справи має неоціненне значення для збереження навколишнього середовища, а прийдешні покоління навіть через багато років із вдячністю згадуватимуть їх добрі справи. Побажав всім натхнення до праці, нових ідей для реалізації нашої спільної справи – охорони довкілля, зачитав привітання, отримані від природно-охоронних установ.

Слова для привітань були надані працівникам та ветеранам праці НПП «Синевир» І.П.Марковичу, В.І. Рососі, Л.А.Суботі, Ф.М. Матічину та Ф.Ф. Руснаку, які з перших днів заснування установи і по сьогоднішній день продовжують трудитися, віддавати себе благородній справі – збереженню та охороні природних багатств рідного краю. В урочистій обстановці їм та ще багатьом іншим працівникам установи було вручено грамоти, грошові винагороди та цінні подарунки.

Грамоти за професіоналізм, значний особистий внесок для охорони і збереження навколишнього природного середовища та з нагоди 25-річчя створення національного природного парку «Синевир» від директора Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Ю. Шпонтака було вручено начальнику відділу охорони природних екосистем В.І. Суботі, начальнику Вільшанського ПОНДВ В.М. Гінцяку та інспектору Синевирсько-Полянського ПОНДВ В.С.Ковачу. Також було вручено грамоти від голови Закарпатської ОДА В.Лунченка М.М. Цюбику, І.П. Марковичу та Ф.М.Матічину за особливий вагомий внесок на благо охорони, збереження і відтворення природних екосистем, наукового дослідження, екологічної просвіти і удосконалення рекреаційного потенціалу.

nar3.jpg     nar4.jpg

08.07.2014 р.


Опубліковати в twitter.com