Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Розвитку і промоції природоохоронним територіям допоможуть проєкти

Семінар на тему «Проєктний менеджмент для розвитку і промоції природоохоронних територій» провела нещодавно Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон «Карпати – Україна» для представників громадськості, місцевих органів влади. Участь у семінарі взяли представники з Міжгірського, Тячівського, Свалявського та Хустського районів, а також працівники національного природного парку «Синевир». Захід пройшов у рамках грантових проектів організації за підтримки програми CBC Programme Poland – Belarus – Ukraine.

Під час тренінгу виконавча директорка Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон «Карпати – Україна» Галина Литвин розповіла як писати якісні проєкти, детально пояснила всі етапи підготовки проєктної заяви та поділилася інформацією про те, де шукати джерела фінансування проєктних ініціатив.

«Отримати грант для реалізації соціальних ініціатив непросто, але реально, – розповідає депутат Закарпатської обласної ради, голова представництва «Єврорегіон «Карпати – Україна» в області Василь Худинець. – Та ще важче реалізувати проєкт, освоїти кошти і відзвітувати. Проєкти в Колочаві для нас далися нелегко, але з кожною новою ініціативою стає легше, здобувається досвід, знання. Грантові кошти – це ефективний спосіб зробити щось в селах, дати поштовх для розвитку регіону та промоції природоохоронних територій, в яких є великий потенціал. В недалекому майбутньому розвиток громад на 90 відсотків буде залежати від грантів. Ми маємо бути готовими до цього. Тому такі навчання є життєво необхідними для громадськості».

20.07.2020 р.