НПП «Синевир» і поліція спільно борються з браконьєрством


13.01.20161

Минулого року у різних куточках Національного природного парку «Синевир» встановлено відеокамери для здійснення моніторингу за дикими тваринами. Втім, у відеопастку природоохоронців потрапили не лише лісові мешканці, але й браконьєри.

Завдяки спільним оперативним діям співробітників НПП «Синевир» і чергового наряду групи реагування патрульної поліції Міжгірського відділення поліції, на контрольно-пропускному пункті «Остріки», 2 липня зупинені особи, що підозрюються в браконьєрстві. Ними виявилися мешканці села Негровець. У багажнику автомобіля одного з цих осіб знайдено тушу косулі.

Відтак, у ході розшукових заходів, здійснених працівниками Міжгірського відділення поліції, на території дворогосподарства цієї особи в грядці з картоплею виявлено та вилучено незареєстровану двоствольну гладкоцівкову мисливську рушницю, з якої, ймовірно, підстрелено косулю. Громадянин, в котрого в автомобілі було виявлено тушу косулі, пояснити походження рушниці в дворогосподарстві не зміг. Дані відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 248 ч.1 КК України та вирішується питання для призначення всіх необхідних експертиз.

04.07.2017 р

Опубліковати в twitter.com