Переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології здійснили кількаденну подорож в Національний природний парк «Синевир»


06.06.2016

За сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології здійснили кількаденну подорож в Національний природний парк «Синевир».

Юрій Мосійчук, учень 11 класу Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ст. (Рівненська область) та Ілля Левченко, учень Семенівської гімназії №2 (Чернігівська область) стали переможцями Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. З-поміж численних проектів, журі визнало їхні роботи кращими. Серед іншого, подарунком для талановитих юних науковців стала подорож до Національного природного парку «Синевир». Сюди їх супроводжували завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, координатор Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології Світлана Мистюк і доцент Київського національного університету ім. Т.Шевченка, кандидат біологічних наук, голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології Володимир Безруков.

Вони відвідали Перлину Карпат – Синевирське озеро, Реабілітаційний центр бурих ведмедів, музеї села Колочава, ознайомились з експозицією музею лісосплаву у візит-центрі. Працівники парку провели ознайомлення гостей з діяльністю установи, інформували про цікаві проекти, що реалізуються тут, розповіли про особливості функціонування національного парку і його ролі в сучасному суспільстві, закликали бережливо ставитися до природи і дбати про неї.

Подорож видалася насиченою та інформативною. Гості дізналися багато цікавого про Національний природний парк «Синевир» і природно-заповідну справу загалом.

06.06.2016

06.06.2016 р.

Опубліковати в twitter.com