Відбувся великий зимовий облік птахів


Про нас

Великий зимовий облік птахів – це наймасовіша в світі акція з вивчення птахів, у якій можна брати участь усім бажаючим. Головна мета зимового обліку – з’ясувати чисельність птахів і види, які залишилися зимувати поряд із нашими домівками. В Україні цю кампанію координує Українське товариство охорони птахів.

Традиційно Великий зимовий облік птахів проходиться щорічно в останні вихідні січня. В НПП «Синевир» дана акція цього року проводилася 30 і 31 січня. Працівники парку проводили облік протягом однієї години. Потім рахували види і кількість побачених птахів, протягом години біля годівниці на подвір’ї.

До цієї акції з кожним роком долучається велика кількість людей в усьому світі. Вона є дуже корисною для молоді, оскільки вони мали можливість спостерігати за цікавими явищами в пташиному житті.

Великий зимовий облік птахів дає можливість з'ясувати чисельність птахів і види, які залишаються зимувати у нашому краї, бо саме ці птахи і потребують нашої з вами допомоги - підгодівлі в сильні морози.

Анкети з результатами спостережень від обліковців опрацьовуються і невдовзі будуть відправлені в Українське товариства охорони птахів.

01.02.2016 р.

Опубліковати в twitter.com