Озеро Синевир впевнено набирає голосів і завойовує лідерські позиції у проекті «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом»


rey.jpg     rey2.jpg

В результаті народного опитування озеро Синевир набрало понад 900 голосів і тепер займає п’яте місце у загальноукраїнському рейтингу найкращих пам’яток. Голосування відбувається у рамках інтернет-проекту «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом», який стартував 15 жовтня 2013 року. Протягом останнього тижня озеро Синевир набрало вже декілька сотень голосів. Завдяки цінителям краси одного з семи чудес україни воно впевнено тримається у лідерах конкурсу. Голосування триває і тепер.

Мета проекту «Найкращі пам’ятки України – обрані Народом» – привернути увагу до історичних пам’яток та природного надбання України. Проголосувати за озеро Синевир можна перейшовши за посиланням: http://10ukraine.com.ua/index.php/golosuvannya/84-zakarpatska-oblast/168-ozero-sinevir.

До списку найкращих пам’яток України днями НПП «Синевир» додав також Центр реабілітації бурих ведмедів, який одразу ж вподобали інтернет-користувачі.

Проголосувати за клишоногих мешканців центру можна тут: http://10ukraine.com.ua/index.php/golosuvannya/84-zakarpatska-oblast/347-r-c-buryh-vedmediv

Дякуємо Вам за підтримку!

rey.jpg     rey2.jpg

20.01.2014 р.


Опубліковати в twitter.com