Змагання були приурочені Дню Перемоги


foto

13 травня у Синевирі відбулися спортивні змагання з міні-футболу між командами середніх шкіл Тереблянської долини, що знаходяться в межах НПП “Синевир». Вони були присвячені Дню Перемоги та проводилися за ініціативи національного парку. Участь у змаганнях взяли 5 команд із Колочавської, Брадолецької, Негровецької, Синевирської і Вільшанської загальноосвітніх шкіл. Серед хлопців кубок переможця виборола Негровецька школа, друге місце посіла Брадолецька, а третє – Синевирська ЗОШ. Натомість, у  грі серед дівчат лідерство вибороли синевирські футболістки, залишивши друге і третє місця відповідно Колочавській і Негровецькій ЗОШ.

Суддівська колегія з Міжгір’я відзначила хорошу гру Василя Гречина з Синевира, який  під час змагань забив 10 голів, а також воротаря Василя Росоху з Негрівця. Серед дівчат кращим нападником стала  Мар’яна Мокрянин з Синевира, а кращим захисником Діана Шмулига з Негрівця.

foto

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак та голова профкому установи Федір Матічин привітали молодих спортсменів, подякували їм за участь у грі та нагородили дипломами, грамотами і грошовою нагородою.

17.05.2012 р.