Відбулася чергова зустріч зі студентами Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова


sd1.jpg     sd2.jpg

1 липня на базі візит-центру НПП «Синевир», відбувся «круглий стіл» за участі студентів Інституту управління та економічної освіти Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак детально ознайомив присутніх з діяльністю установи, її структурою, функціонуванням відділів. Особливий інтерес викликала розповідь про єдиний в Україні Реабілітаційний центр бурих ведмедів, де зараз утримується 12 клишоногих. Розповів директор парку й про рекреаційний потенціал території, адже тут дуже багато цікавих куточків природи, які ваблять туристів. Передусім це Озеро Синевир, яке є водно-болотним угіддям міжнародного значення і визнано одним з семи природних чудес України. Багатьох цікавить Дике озеро, що знаходиться на схилі гори Гропа, куди прокладено екологічну стежку. Загалом, в НПП «Синевир» діють 3 екологічні стежки, 2 науково-пізнавальні і понад 10 туристичних.

Микола Дербак відповів на численні питання присутніх. Учасники також обговорили ряд питань, що стосуються охорони довкілля, висловили власні бачення їх вирішення.

Директор Інституту управління і економіки освіти Володимир Бех подякував НПП «Синевир» за сприяння у проходженні студентами практики в межах парку. Відтак, молодь мала нагоду подорожувати до озера Синевир, Реабілітаційного центру бурих ведмедів, а у візит-центрі усі ознайомились з експозицією музею лісосплаву та переглянули відеофільм про НПП «Синевир».

Директор Науково-навчального центру «Синевир» Анатолій Дербак висловив вдячність учасникам заходу за їхню активність і допитливість. Навчальна практика для студентів подарувала масу приємних вражень і збагатила новим досвідом, який неодмінно стане в нагоді.

sd3.jpg     sd4.jpg

01.07.2014 р.


Опубліковати в twitter.com