Нагороди від ректора знайшли власників


umdr.jpg    umdr2.jpg    

Ректор Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко днями перебував з робочим візитом у Науково-начальному центрі «Синевир» , який розташований у селі Колочава. Щороку сотні студентів педагогічного університету проходять тут практику, водночас відвідуючи цікаві місця НПП «Синевир» та оздоровлюючись. Започаткована кілька років тому співпраця між Національним природним парком «Синевир» та Національним педагогічним університетом ім.М.П.Драгоманова перетворилася у потужний союз двох державних організацій, які спільними зусиллями роблять все можливе задля популяризації та розвитку Тереблянської долини.

В рамках візиту Віктор Андрущенко також урочисто нагородив золотими медалями «за особистий вагомий внесок у розвиток університету» та « з нагоди святкування 180-ти річчя від дня заснування вузу» директора Національного природного парку «Синевир» Миколу Дербака, директора Науково - навчального центру «Синевир» Анатолія Дербака, голову села Колочава Василя Худинця. Він також вручив грамоти за «сумлінну плідну діяльність» декільком працівникам ННЦ «Синевир».

«Науково-навчальний центр «Синевир» був створений завдяки зусиллям різних людей – представників міносвіти, керівництва вузу,викладачів, студентів, місцевого керівницва, національного парку тощо, яким ми дуже вдячні за допомогу, – каже ректор НПУ ім. М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко. - Особлива подяка директору НПП «Синевир» Миколі Дербаку. Угода з національним парком дозволяє тут реалізовувати різні цікаві програми. Особливо це важливо для науковців, які можуть тут у неформальних умовах працювати, вивчати певну проблематику і відпочивати водночас. Головне - тут проходить практику молодь, яка безпосередньо доторкується до природи, яка, провівши тут кілька тижнів, не лише навчається, але й виховує екологічну свідомість, екологічне мислення, культуру поведінки на природі тощо».

З нагоди 180-річчя заснування НПУ ім. М.П.Драгоманова 17-19 червня 2015 року в НПП «Синевир» пройде Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Наукові та соціально-економічні проблеми розвитку Національного природного парку «Синевир».

umdr.jpg    umdr2.jpg    

umdr2.jpg     umdr2.jpg

16.06.2015 р.


Опубліковати в twitter.com