У Колочаві провели фестиваль і відкрили стежку до Миколи Шугая


umdr.jpg    umdr2.jpg    

Прославлена надзвичайною красивими краєвидами та численними музеями високогірна Колочава впевнено крокує у майбутнє зі славою одного з найбільш привабливих для туристів сіл на Закарпатті. Щороку у селі організовують різні атракції з метою популяризації відпочинку у регіоні. Днями вперше тут з великим успіхом пройшов фестиваль пива, який відвідувачі вже встигли внести у список найпривабливіших фестивалів на Закарпатті.

Під час пивного фестивалю десятки чеських пивоварів частували гостей справжнім чеським пивом та різноманітними національними делікатесами, приготованими на мангалі. І все це під музичний супровід колочавських троїстих музик та чеського гурту «Мадражі».

Ініціаторами дійства виступили самі чехи, адже основна мета заходу - привернути увагу туристів до села, а також спонукати чеських туристів знову відпочивати в Колочаві, адже внаслідок останніх подій в Україні, минулого року їх тут було незвичайно мало.

Фестиваль відбувся за участі Генерального консула Чеської Республіки у Львові Мирослава Кліма та Почесного консула ЧР Отто Ковчара.

За результатами народного голосування, було визначено найкращого пивовара і найсмачніше пиво фестивалю – перемогу отримав чех Данієль Ваша і його сорти пива «Пілснер» і «Медове».

Ключовою подією свята стало відкриття «Стежки до Миколи Шугая» - облаштованої місцевими активістами дороги до могили колочавського опришка. Завдяки зусиллям місцевого підприємця, внука Ержіки Івана Дербака, до місцевого Робін Гуда було прокладено дорогу, зроблено перехідний місток через струмочок Бичковець, лавки для відпочинку, встановлено вказівники. Відтепер чеські туристи, які відпочивають у Колочаві обов’язково навідуються до могили опришка, легко піднімуться до місця спочинку прославленого у творах І. Ольбрахта колочавця.

«Фестиваль успішно стартував і його відвідали сотні колочавців, туристів, гостей із Чехії, - розповідає сільський голова Колочави, один з організаторів свята Василь Худинець. – Подія знову привернула увагу до села, до його надзвичайних туристичних можливостей. Адже відпочиваючи у Колочаві, турист знайде для себе тут розваги на будь-який смак. Туристична привабливість території формується передусім за наявності природних або історико - культурних туристичних ресурсів, а ще краще - за їх поєднання. Колочава є яскравим прикладом гармонійного співіснування природної краси та багатої історико-культурної спадщини».

Успіх фестивалю надихнув організаторів зробити його традиційним. Також чеське пиво зможуть спробувати всі бажаючі у серпні на фестивалі українсько-чеської культури «Колочавське відлуння Тереблянської долини.

umdr.jpg    umdr2.jpg    

umdr2.jpg     umdr2.jpg

15.06.2015 р.


Опубліковати в twitter.com