Студенти зі столичного вузу проходять практику в НПП "Синевир"


Недавно у НПП «Синевир» перебували студенти з Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Тут вони проходили польову практику під керівництвом завідувача кафедри туризму, доктора педагогічних наук Василя Обозного.

foto

Зі студентами зустрівся директор НПП «Синевир» Микола Дербак, який розповів їм про очолювану ним установу, завдання та пріоритети, що  стоять перед нацпарком, і побажав їм успішної практики. Навідався до студентів зі столичного вузу й голова Міжгірської РДА Василь Щур. Він поспілкувався з молоддю, розповів про принади Верховини, підкресливши, що туризм – пріоритетна галузь району.

foto

За період перебування студентів у НПП «Синевир», співробітники відділів науки, екологічної освіти і рекреації всіляко сприяли молоді, щоб їхня практика була ефективною. Для них були організовані екскурсії до Синевирського озера, реабілітаційного центру бурих ведмедів, візит-центру, музею лісосплаву тощо.

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова й надалі відправлятиме своїх студентів у НПП «Синевир» для проходження польової практики, адже наш регіон сприятливий для цього, а база в урочищі Квасовець дедалі розростається і покращує умови для комфортного перебування студентів.

foto

07.05.2012 р.