Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Відбувся фестиваль «Проводи отар на полонини»


5.074.png 5.074.png

3 червня на Синевирському перевалі традиційно відбулися «Проводи отар на полонини» – найбільший етнографічний та гастрономічний фестиваль, присвячений вівчарській справі. Активну участь у народному святі взяв національний природний парк «Синевир» на чолі з директором Миколою Дербаком. Нацпарк презентував свій багатий туристично-рекреаційний потенціал

5.074.png 5.074.png

Привітали вівчарів, подякували їм за нелегкий труд і вручили подарунки та грамоти голова Міжгірської РДА Василь Юрик, голова районної ради Василь Щур, селищний голова Міжгір’я Віталій Цімбота.

Весь день серед дивовижної природи учасники дійства досхочу ласували продуктами з овечого молока – сиром, вурдою, бринзою, знайомилися з виробами народних умільців, доїли овець, брали участь у спортивних змаганнях тощо. І це все під запальні мелодії місцевих сопілкарів, виступи етнографічних колективів, естрадних виконавців.

5.074.png 5.074.png

Кожне село Міжгірського району окремо презентувало свої туристичні принади, місцеві смаколики тощо. Фестиваль вкотре довів, що туристів у гірському краю мають чим здивувати.

04.06.2018 р.