Студенти-біологи НПУ ім. М.Драгоманова вивчають флору та фауну НПП «Синевир»


umdr.jpg    umdr2.jpg

Різноманітний рослинний та тваринний світ Національного природного парку «Синевир» два тижні досліджують та вивчають студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Біологія» Інституту природничо-географічної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова. Зібраний матеріал драгоманівці оформлять як результати практики, а також зможуть його використовувати своїх подальших наукових досліджень. Керівники практики: к.б.н., доц.кафедри зоології Пархоменко О.В., к.б.н., доц.кафедри зоології Чепурна Н.П,. к.б.н., доц.кафедри ботаніки Мельниченко Н.В., к.б.н, викладач кафедри ботаніки Єжель І.М.

Щоб краще пізнати регіон проходження навчально-польової практики, студенти завітали до Національного природного парку «Синевир». У візит-центрі працівники парку ознайомили їх із природно-заповідною установою та її завданнями.

Побували студенти в Музеї лісу і сплаву, де дізналися як горяни в давнину заготовляли деревину, формували з неї бокори та сплавляли їх по річці. Щоб побачити фрагмент сплаву бокорів, гості переглянули фільм про природоохоронну установу.

Наступним екскурсійним об'єктом був Реабілітаційний центр бурих ведмедів. Всі охоче спостерігали за поведінкою ведмедів та уважно слухали розповідь про долю кожного із 18 мешканців центру. Дізналися також відвідувачі про історію створення центру та його роботу, мету і завдання. Надзвичайно цікавила біологів поведінка тварин, умови перебування, адже багато з них вперше побачили живих ведмедів, та ще й у живій природі.

Надзвичайно цікавим місцем для студентів стало славнозвісне озеро Синевир – одне із семи природних чудес України. Напрочуд величні та мальовничі краєвиди навколо водного дзеркала справили на біологів величезне враження.

За чудові умови для проходження практики, навчання та відпочинку студентів і викладачів університету надзвичайно вдячні драгоманівці тим, хто причетний до побудови Науково-навчального центру «Синевир» у Колочаві: ректору університету Віктору Андрущенку, першому проректору з організації навчально-виховної роботи і економікОлегу Падалці, директору НПП «Синевир» Миколі Дербаку.

umdr.jpg    umdr2.jpg

umdr.jpg    umdr2.jpg

09.06.2015 р.


Опубліковати в twitter.com