Біля озера Синевир суттєво оновлено туристичну інфраструктуру


infra1.jpg     infra2.jpg

У Національному природному парку «Синевир» розпал туристичного сезону. Численні мандрівники з усієї України та з закордону їдуть сюди, щоб помилуватись неповторною красою Карпатських гір, зелених лісів, дзюркотливих річок і водоспадів. Та найбільше туристів вабить Синевирське озеро, яке заслужено визнано одним із семи природних чудес України та має статус водно-болотного угіддя міжнародного значення.

Звісно, такий об’єкт потребує особливої уваги, тож в НПП «Синевир», на території якого й знаходиться озеро, за дорученням і особистим контролем директора установи Миколи Дербака, посилено готувалися до туристичного сезону. Передусім було зроблено новий оглядовий майданчик, адже старий протягом майже двох десятиліть уже відслужив своє. Зараз туристи мають нагоду милуватися перлиною Карпат зі зручного для огляду місця, адже з майданчику усе озеро – наче на долоні. А хто захоче обійти водойму довкола, той також буде приємно здивований добре обладнаною екологічною стежкою. Через потічки, які живлять Морське око гірською водою, працівники НПП «Синевир» побудували два нові мости, з яких також можна любуватися красою озера. Для тих, хто втомився, чекають альтанки. Їх на шляху екологічної стежки з десяток. Тут можна і відпочити, і від дощу сховатися, а відтак продовжити подорож до дерев’яної скульптури легендарним Сині і Виру, яка минулого року була обладнана новим захисним дахом.

Ще одна річ, яка досі турбувала туристів – відсутність вбиральні. Точніше, вона була, але, як кажуть, «у дворі». Зараз побудовано новий туалет, який відповідає усім потребам відпочиваючих і санітарним вимогам. А ще природоохоронці ретельно слідкують за чистотою довкола Синевирського озера і не втомлюються звертатися до відвідувачів з проханням бережливо ставитися до природи.

infra9.jpg     infra9.jpg

15.07.2013 р.


Опубліковати в twitter.com