НПП «Синевир» взяв участь у форумі «Довкілля для України»


24-26 квітня у Києві проходив Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», у якому взяла участь  делегація Національного природного парку «Синевир» на чолі з директорам Миколою Дербаком.

Форум відкрив Міністр екології та природних ресурсів України Едуард Ставицький, який зазначив, що форум є значним внеском України у загальноєвропейський процес «Довкілля для Європи». А нинішній Форум має особливо важливе значення, оскільки 20-22 червня цього року у м. Ріо-де-Жанейро відбудеться Конференція ООН зі сталого розвитку Ріо+20.

Представники НПП «Синевир» презентували свою установу на міжнародній виставці «Довкілля – 2012» та на конференції «Зелена» економіка: перспективи впровадження в Україні». За активну участь у цих заходах, а також за активну природоохоронну діяльність НПП «Синевир» було відзначено дипломами та грамотами.

Установа також взяла участь у презентації програми «Довкілля, екологія та природні багатства України 2011-2012», за участь у якій директора Миколу Дербака відзначено дипломом.

На церемонії нагородження переможців конкурсу «До чистих джерел» НПП «Синевир» відзначено за роботу «До чистих джерел «Синевира» і вручено нагороду за перше місце у цьому екологічному конкурсі.

27.04.2012 р.