Словацькі природоохоронці вивчали досвід НПП «Синевир»


13.01.20161 13.01.20161 13.01.20161 13.01.20161 13.01.20161

НПП «Синевир» відвідала делегація Національного парку «Словенський рай» (Словаччина) на чолі з керівником Томашом Дражілом. Візит обумовлений питаннями поглиблення співпраці з НПП «Синевир» і обміном досвіду.

Колеги з сусідньої країни зустрілися з Миколою Дербаком, щоб обговорити деталі взаємодії, яка стосуватиметься таких напрямків як наука, рекреація, екоосвіта, охорона природи. Попередні напрацювання з цього приводу вже є.

Недавно делегація НПП «Синевир» з подібним візитом перебувала у НП «Словенський рай». Тоді головним предметом обговорення стали питання взаємодії сторін у потенційних міжнародних проектах. Два національні парки будуть співпрацювати за багатьма напрямками, готуватимуть і реалізовуватимуть цікаві проекти задля розвитку своїх природоохоронних установ.

Перебуваючи в НПП «Синевир», словаки ознайомилися з особливостями території парку, її структурою, зонуванням. Вони відвідали Синевирське і Дике озера, оліготрофне сфагнове болото Глуханя, здійснили сходження на найвищу вершину нашого краю – гору Стримбу. Про історико-культурну спадщину регіону гості детальніше дізналися у візит-центрі, а також у музеях Колочави. У туристично-інформаційному центрі знайомилися з досвідом рекреаційної діяльності НПП «Синевир».

13.06.2017 р

Опубліковати в twitter.com