Проведено «круглий стіл» зі студентами


Про нас
Питання екології та охорони навколишнього середовища завжди є актуальними і викликають інтерес у суспільстві. Студенти 1-го курсу Інституту природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного уніврситету імені М.Драгоманова неабияк зацікавилися природоохоронною діяльністю НПП «Синевир». Тому працівники парку організували «круглий стіл» та поділилися досвідом із майбутніми спеціалістами у сфері екології.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак розповів студентам про національний парк, його стурктуру та діяльність. «Основне наше завдання – зберегти природу та відтворити зникаючі види рослин і тварин. Адже у НПП «Синевир» водиться 43 види тварин та росте 53 види рослин, занесених до Червоної книги України».

Заступник директора парку з науково-дослідної роботи, кандидат біологічних наук Юрій Тюх розповів студентам-екологам детальніше про рослинний світ НПП «Синевир» та ознайомив з ендеміками. Після лекції, науковець провів студентам екскурсію на науково-дослідних ділянках парку. Вперше тут майбутні екологи побачили квітку кохання – едельвейс, яку пересадили працівники наукового відділу зі скелястих вершин.

Після «круглого столу» студенти відвідали Реабілітаційний центр бурих ведмедів та одне з семи природних чудес України озеро Синевир.14.07.2013 р.


Опубліковати в twitter.com