Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Обговорили питання збереження водно-болотних угідь

У національному природному парку «Синевир» відбулася робоча нарада з питань управління та збереження водно-болотних угідь. Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь, який щорічно відзначається 2 лютого.

«Наш регіон багатий водно-болотними угіддями, серед яких є й рамсарське – озеро Синевир. Перед нами стоїть завданням зберегти ці об’єкти, адже вони відіграють важливу роль для людей і живих істот. Сприятливий екологічний стан водно-болотних угідь – один з наших пріоритетів, тож ми акцентуємо увагу на неухильному дотриманні природоохоронного законодавства», - наголосив директор національного природного парку «Синевир», кандидат філософських наук Микола Дербак.

«Ми мусимо пам’ятати про винятково важливу роль прісної води для всього живого. Тож сьогодні так важливо запроваджувати новітні підходи до управління водно-болотними угіддями, які надають ряд екосистемних послуг, від яких ми дуже залежні», - каже заступник директора НПП «Синевир» з науково-дослідної роботи, кандидат біологічних наук Юрій Тюх.

З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь у НПП «Синевир» триває екологічна акція, у рамках якої відбуваються еколого-освітні та інформаційні заходи.

02.02.2021р.