Ще один клишоногий оселився у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів НПП «Синевир»


13.01.20161

16 січня Реабілітаційний центр бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» поповнився ще одним мешканцем. Однорічного клишоногого самця добровільно віддав до центру його власник. Раніше тварина утримувалася у Харкові. Цей ведмідь має кличку Потап. Він перебуває у задовільному стані, не має видимих ознак захворювання та фізичних вад. Разом з твариною власник надав ветеринарні документи та документи щодо походження тварини.

У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» це вже другий клишоногий з кличкою Потап. Першого транспортовано сюди з Луганська ще у 2012 році. Його доля в неволі була не така легка, як новоприбулого ведмедика. Втім, харківський Потап, як і всі нові мешканці центру, пройде ветеринарний огляд, відтак карантин, а от необхідні щеплення він вже має. Тварина дуже грайлива, дружелюбна, а отже, можна припустити, що вона дуже швидко адаптується до нових умов. У центрі цілих 12 гектарів, якими ведмеді полюбляють гуляти, купатися у штучних водоймах, а влітку ласувати чорницями і малинами, плантації яких знаходяться безпосередньо на території центру.

Новосела з Харкова зустріли не всі мешканці ведмежого притулку, бо половина з них перебуває у зимовій сплячці, тож дня них знайомство з новим Потапом відбудеться хіба що навесні.

18.01.2017 р

Опубліковати в twitter.com