Подяка за добру справу


Про нас
Добрі справи завжди мали ціну, незважаючи на час та місце їх здійснення. Особливо цінними є добродійники у непростий теперішній час , коли на першому плані у людей стоять гроші. Школи часто бувають обмежені у моживостях започатковувати якісь проекти, тому на допомогу приходять благодійники. Це люди, які досягли у житті певних висот, проте не втратили і людські цінності - повагу до людей, любов до дітей, бажання допогти. Приємно, що такі благодійники є і серед нас.

Останніми роками між Колочавськими школами та Національним природним парком «Синевир» налагодилася тісна співпраця. Дуже приємно, що така потужна організація під керівництвом Дербака Миколи Юрійовича, йде назустріч пропозиціям та потребам освітян. Саме тому стало реальним здійснити багато цікавих заходів, проектів, акцій, семінарів і залучити до них дітей.

Зокрема, завдяки футбольному турніру, який ініціював директор НПП «Синевир» Микола Дербак, учні Колочавської ЗОШ №1 тепер мають свою футбольну форму.

Приємною несподіванкою для початкових класів став прихід «Миколая» до Колочавської ЗОШ І-ІІІст № 1 і №2 та Колочава-Горбівської ЗОШ І-ІІ ст. Солодкі гостинці Микола Дербак вручив дітям та особисто привітав учительські колективи шкіл.

Тому від імені батьківського та вчительського колективів щиро дякуємо меценату за подарунки і увагу до навчальних закладів. Нехай Бог дасть Вам здоров’я та наснаги для творення добрих справ.

З повагою,

Михайло Михайлович Кий,

директор Колочавської ЗОШ І-ІІІст. №1;

Ганна Юріївна Малета,

директор Колочавської ЗОШ І-ІІІст.№2;

Христина Іванівна Хланта,

директор Горбівської ЗОШ І-ІІст.

17.01.2014 р.


Опубліковати в twitter.com