Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Тренінговий табір «Студенти без кордонів» – у НПП «Синевир»

На базі НПП «Синевир» відбувся тренінговий табір «Студенти без кордонів». Захід проводився у рамках проекту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей» за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Проект адмініструє ВГО «ПОРУЧ» (Київ). Місцевими регіональними партнерами є БФ «Право і демократія» (Львів), ГО «Нова Енергія» (Харків), БТ «Центр суспільних програм» (Херсон).

Програма табору включала освітню і відпочинкову складові. Досвідчені експерти і тренери провели цікаві семінари, тренінги та інтерактивні вправи з адвокасії та побудови команди, захисту прав людини, медіації та розв’язання конфліктів.

Відбулося обговорення і вироблення інструментів впровадження пілотних регіональних програм розвитку молодіжної політики і соціальної згуртованості місцевого молодіжного середовища та студентства з числа внутрішньо переміщених осіб і тимчасово окупованих територій.

Начальник відділу рекреації НПП «Синевир» Федір Матічин на зустрічі зі студентами детально ознайомив їх з діяльністю установи, її структурою, розповів про визначні місця і природні цінності парку. Він провів захоплюючі екскурсії до візит-центру НПП «Синевир», туристичного маршруту «Лінія Арпада» та Синевирського озера.

Студенти здобули нові знання, набралися позитивних емоцій і чудово відпочили.

30.07.2019 р.