Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» взяв участь у семінарі «Природоохоронні території – рушійна сила регіонального розвитку гірських територій»


5.074.png     5.074.png    

З нагоди 15-річчя Карпатської конвенції у Києві відбувся семінар «Природоохоронні території – рушій регіонального розвитку гірських територій України» за участі заступника Міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка, представників національних та іноземних природних парків. Участь у семінарі взяв директор національного природного парку «Синевир» Микола Дерабак, який інформував колег про досвід роботи очолюваної ним установи та перспективи на шляху сталого розвитку.

5.074.png     ;

Під час заходу відбулося обговорення перспектив сталого місцевого розвитку в Україні в контексті децентралізації та можливі варіанти розвитку гірських регіонів Українських Карпат. Учасники семінару поділилися власним досвідом діяльності та дізналися про досвід Польщі і Німеччини щодо посилення економічної складової у розвитку природоохоронних територій та можливість застосування цього досвіду в Україні. Зокрема, Томаш Звіяч-Козіца розповів про економічну роль природоохоронних територій в Польщі. Представник Вюрцбургського університету Йоахім Ратман інформував про регіональний економічний вплив нацпарків на прикладі Німеччини.

Про розвиток мережі природоохоронних територій в Карпатах ознайомив учасників семінару директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди України Віктор Клід. Про роль Карпатської конвенції і її впровадження говорив Харальд Егерер, голова Віденського офісу ООН з навколишнього середовища – Секретаріат Карпатської конвенції (Австрія). Координатор WWF в Україні Богдан Проць розповів про підтримку природоохоронних територій в Карпатському регіоні, а уповноважений представник АГП ГРУП АГ (Німеччина) Міхаель Бромбахер презентував проект «Підтримка природоохоронних територій в Україні».

25.05.2018 р.