У НПП «Синевир» почалася масштабна акція для туристів!


promo.jpg     promo2.jpg

Відпочиваючі отримують безкоштовні проїзд на озеро Синевир, екскурсії у візит-центр і по екологічних стежках, знижки на проживання.

В межах Національного природного парку «Синевир» розташовано чимало об’єктів, які приваблюють туристів як з України, так і з-за кордону: одне з семи природних чудес України озеро Синевир, найбільший в Європі і перший в Україні Центр реабілітації бурих ведмедів, унікальний Музей лісосплаву, рукотворне «море» Закарпаття Вільшанське водосховище, дерев’яні церкви 18 ст, колочавські музеї, мальовничі карпатські вершини… Щоб оглянути бодай незначну частину туристичних принад національного парку одного дня замало навіть найметкішим гостям краю. Відтак, щоб туристи могли побільше насолодитися краєм, національний парк «Синевир» оголосив акцію: всі хто проживає у мотелях парку отримуватимуть спеціальні пропуски для безкоштовного проїзду до озера Синевир, відвідування візит-центру, екскурсії по екологічних стежках, безкоштовного користування альтанками, мангалами, туалетом на озері Синевир. Також хто проживатиме у мотелях більше двох діб отримує 15% знижки.

Отже, зупинитись на території НПП «Синевир» можна у комфортабельних мотелях «Бункер», «Остріки», «Синевирська Поляна» та рекреаційному містечку «Рабачинка». Вони готові задовольнити потреби навіть найвибагливіших туристів. До послуг відпочиваючих різноманітні номери вартістю від 60 грн. Біля готелів на туристів чекають просторі території для прогулянок, альтанки, мангали, гойдалки, місця для паркування автомобілів. Біля мотелів також є ліс та протікає річка. Під’їзд асфальтованою дорогою.

З питань бронювання номерів і розміщення у мотелях НПП «Синевир» звертайтеся за тел. 0961571675

promo9.jpg     promo9.jpg

promo1.jpg     promo5.jpg

promo6.jpg     promo7.jpg

promo8.jpg     promo9.jpg

promo10.jpg     promo11.jpg

12.07.2013 р.


Опубліковати в twitter.com