Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» взяв участь у Європейській академії парків – 2019

Щороку Інститут екології в австрійському місті Клагенфурт проводить навчання в Європейській академії парків для працівників природоохоронних територій. Цей рік також не став винятком. Протягом 15 – 21 липня 2019 року відбувся навчальний семінар на тему «Світова спадщина ЮНЕСКО та сталий туризм» участь у якому взяли представники з України, Австрії, Ізраїлю та Азербайджану.

Європейська академія Парків (EPA) – це новий міжнародний формат навчання, який враховує потреби у збільшенні потенціалу для планування та ефективного управління природоохоронними територіями. Унікальна співпраця між Світовою комісією з охоронних територій МСОП (WCPA), дослідницькою установою E.C.O. і Клагенфуртський університет «Альпен-Адрія» розробили цілеспрямований навчальний модуль, які проводять відомі експерти.

Навчальний курс тривав протягом 4 днів. Він включав конференцію парків, на якій був представлений і національний природний парк «Синевир». Лектори акцентували свою увагу на сталому туризмі, який стрімко набирає обертів і є цільовим напрямком рекреації на території парків та заповідників. Також учасники мали змогу відвідати Карнійські Альпи протягом дводенної екскурсії, а також Геопарк та високогірну стежку Гарніцеклам. Загалом екскурсія була прикладом сталого туризму на природних ландшафтах.

29.07.2019 р.