Темі екологізації суспільства та ролі молоді у цьому процесі був присвячений «круглий стіл» у НПП «Синевир»


13.01.20161 13.01.20161

У Національному природному парку «Синевир» відбувся «круглий стіл» за участі працівників установи та студентів Навчально-наукового інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету. Захід, який був присвячений темі екологізації суспільства та ролі молоді у цьому процесі, проходив під головуванням директора НПП «Синевир» Миколи Дербака. Він розповів присутнім про кроки парку до покращення екологічної ситуації в регіоні, інформував про діючі програми та перспективи розвитку регіону з урахуванням природоохоронних вимог.

Своїми думками поділилася доцент кафедри екології Навчально-наукового інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету, кандидат біологічних наук Тетяна Білик. Вона розповіла про новації в науці і техніці, які доцільно впроваджувати в Україні, адже вони ґрунтуються на економічності і екологічності.

Своїми думками поділилися й інші учасники «круглого столу», а на завершення заходу окреслили перспективні напрямки співпраці між НПП «Синевир» і Національним авіаційним університетом.

НПП «Синевир» вже посприяв у проходженні практики студентів 2 курсу кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету на своїй території. Студентів забезпечено житлом і надано всебічну підтримку для якомога ефективної роботи молоді, ознайомлення з визначними об’єктами краю.

02.06.2017 р

Опубліковати в twitter.com