НПП «Синевир» організував черговий цікавий еколого-освітній захід у Колочаві


kzosh.jpg    kzosh2.jpg

Вода – основа всього живого на Землі, а про її значення для людини, тварин та рослин можна говорити дуже довго. За останні роки екологічна ситуація по забрудненості води стрімко погіршилася. Статистика свідчить, що 80 відсотків хвороб є наслідком незадовільної питної води. Та не зважаючи на це, людина все одно викидає побутове сміття у водойми.

Правильне екологічне виховання у людей треба розвивати з дитинства. Тому працівники еколого-освітнього відділу НПП «Синевир» провели з учнями Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 чергове екологічне заняття на тему: «Охорона і збереження чистоти водойм Тереблянської долини».

Водна тематика уроку була вибрана не випадково, адже у дітей скоро почнуться літні канікули і майже кожен учень захоче купатися у річці. Для того, щоб діти були поінформовані про всю небезпеку забрудненої води, на занятті обговорювалося багато питань на тему охорони, очищення та збереження чистоти наших водойм. Заняття проходило в основному у формі бесіди. Учні проявили неабияку активність, висловлювали різні думки щодо боротьби із забрудненням річок. Найчастіше лунали пропозиції проводити екологічні акції по збору сміття на берегах водойм, у яких вони залюбки приймуть участь. Також лунали заклики вживати проти порушників різні покарання, щоб вони більше ніколи не викидали сміття у річку.

Проблема раціонального використання і збереження водних ресурсів – першочергове завдання, яке стоїть перед суспільством. Тож давайте разом підтримувати чистоту наших водойм заради нас та наших дітей.

kzosh3.jpg    kzosh4.jpg

28.05.2015 р.


Опубліковати в twitter.com