Відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників природно-заповідної справи


hram.jpg     hram2.jpg

Починаючи із 2009 року 7 липня в Україні офіційно відзначається День працівників природно-заповідної справи. Це свято всіх тих, які щодня своєю сумлінною працею дбають про збереження навколишньої природи для прийдешніх поколінь.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак на урочистих зборах працівників парку з нагоди професійного свята зачитав привітання, які надіслали Президент України Віктор Янукович і Міністр екології та природних ресурсів України Олега Проскуряков.

«Наша справа у збереженні природи є нелегкою і надзвичайно відповідальною, а результати будуть належно оцінені майбутніми поколіннями. Тому бажаю Вам міцного здоровя, наснаги, добробуту і благополуччя Вам та Вашим родинам», - привітав працівників національного парку директор Микола Дербак. Він також нагородив грамотами та преміями 17 працівників НПП «Синевир» за сумлінну працю, професіоналізм, значний особистий внесок для охорони і збереження навколишнього природного середовища та з нагоди святкування Для працівника природно-заповідної справи.

«Колектив національного парку молодий, проте добре справляється із поставленими завданнями, - каже перший заступник директора Мирон Цюбик. – У нашому колективі працює вже три заслужені природоохоронці України і подані документи на четвертого. Наш парк постійно «на слуху» і це дуже добре, що в НПП «Синевир» роками посиленої праці сформований позитивний імідж».

Привітав колег і один з найстарших працівник парку майстер з охорони природи Синевирського ПОНД Василь Сятиня «За всі роки моєї праці зараз ми переживаємо одні з найкращих часів. Приємно, що природоохорона установа розширює межі та веде активну діяльність по охороні природи. Це неоціненний вклад у майбутнє», - зазначив Василь Григорович.

hram3.jpg     hram4.jpg

hram5.jpg     hram6.jpg

08.07.2013 р.


Опубліковати в twitter.com