Ведмедицю Ірину з Хмельниччини транспортовано до Центру реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир»


DSC02320.jpg     DSC02352.jpg

2 квітня до Центру реабілітації бурих ведмедів було транспортовано ведмедицю Ірину, яка утримувалася у тісній клітці з арматури в місті Городок Хмельницької області. Там вона у жахливих умовах і на голодній дієті прожила 20 років.

Співробітники Центру реабілітації бурих ведмедів заздалегідь готувалися до транспортування тварини, адже це нелегка справа. Прибувши у місто Городок, фахівці оцінили стан здоров'я Ірини і визначили, що до подорожі вона готова. Вирішили не присипати тварину, а спробувати заманити її до спеціальної клітки, у якій вона й повинна перебувати під час транспортування. Ведмедиця не одразу погодилась перейти у нову клітку, хоча її спокушали мандаринами. Та коли до неї поставили мед, клишонога не утрималась від такої пропозиції, і перейшла у клітку для транспортування. Відтак, пасажирку завантажили у спеціальний автомобіль. З ведмедицею прийшли попрощатися небайдужі люди, а це представники місцевої організації з захисту тварин, пересічні жителі міста Городок, пан Михайло, який доглядав за Іриною, а от її власник не з'явився.

От і вирушила наша героїня у дорогу до Національного природного парку «Синевир». Вона успішно була транспортована в реабілітаційний центр ввечері того ж дня. Тут цікавими поглядами її зустріли уже постійні мешканці закладу ведмеді Дюрій, Потап, Роза і Бубочка. Хороші умови, багатий раціон і прогулянки просторим вольєром для них уже стало звичним явищем, а для Ірини це буде новим відкриттям.

Зараз ведмедиця знаходиться під наглядом наших фахівців, які оточили її увагою. Особливо турбуємось про її здоров'я. Зараз у центрі тварина забезпечена необхідними харчами, які повинні відновити дефіцит у тих корисних речовинах, яких їй бракувало досі, - каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

До нових умов Ірині доведеться адаптуватись кілька місяців. Зараз вона важко ходить, але фахівці Центру реабілітації бурих ведмедів сподіваються, що вона ще проживе довге і щасливе життя у напіввільних умовах.

DSC02415.jpg     DSC02419.jpg

03.04.2012 р.