Центр реабілітації бурих ведмедів надзвичайно популярний серед туристів


    

На території НПП «Синевир» є багато цікавих місць для туристів. Та найбільш відомим і популярним серед відпочиваючих дотепер вважалося одне із семи природних чудес України - озеро Синевир. Вже давно краса Синевира манить сюди численних відвідувачів із різних куточків України та із-за кордону. Та початок цьогорічного туристичного сезону, який стартував на травневі свята, показав, що надзвичайно популярним став і Центр реабілітації бурих ведмедів, який відкритий у січні 2011 року. Побачити живих і доглянутих бурих ведмедів «на волі» приїжджає чимало відвідувачів, особливо, привабливим центр є для дітей.

Спостерігаючи за поведінкою та іграми ведмедів, і дорослі, і діти захоплюються видовищем, адже клишоногі вміють здивувати цікавих туристів і навіть реагують, коли їх кличуть по імені.

Сьогодні у Реабілітаційному центрі мешкає 12 бурих ведмедів - 10 дорослих особин і два півторарічні ведмежата. Більшість із них вже пройшли повну реабілітацію і вільно себе почувають у природному середовищі. «Для ведмедів ми обгородили металевою сіткою та електропастухом 12 га лісу,- розповідає директор НПП «Синевир» Микола Дербак. – Тварини почуваються добре, тут вони живуть у напіввільних умовах. Оскільки реабілітаційний центр найбільший в Україні, до нас надходять десятки заяв із проханням взяти до центру ведмедів, яких утримують в неналежних умовах. Тому кількість ведмедів у центрі збільшуватиметься».

Багато цікавої інформації  про життя бурих ведмедів можна буде дізнатися від екскурсовода, який працюватиме в туристичний сезон біля реабілітаційного центру.

    

kam4.jpg kam4.jpg

kam4.jpg kam4.jpg

kam4.jpg kam4.jpg

    

    

12.05.2014 р.


Опубліковати в twitter.com