Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Розпочав роботу новий туристично-інформаційний центр в урочищі Глуханя


Цими днями національний природний парк «Синевир» відвідав заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко. У супроводі директора установи Миколи Дербака він ознайомився з основними напрямками діяльності парку, відвідавши Синевирське озеро та інші об’єкти території. У ході візиту заступника міністра було відкрито туристично-інформаційний центру поблизу оліготрофного сфагнового болота Глуханя.

5.074.png    

Участь у відкритті нового закладу взяли директор Департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА Денис Ман, голова Міжгірської РДА Василь Юрик, голова Міжгірської районної ради Василь Щур, депутат Закарпатської обласної ради Василь Худинець. Під час візиту поважних гостей було обговорено питання діяльності туристичної галузі на території НПП «Синевир», проблеми і перспективи регіону.

Новий заклад в урочищі Глуханя має за мету сприяти розвитку туризму в національному природному парку «Синевир» і Закарпатській області загалом, надавати вичерпну інформацію туристам про рекреаційну інфраструктуру та можливості відпочинку в регіоні. Центр поширюватиме інформацію про регіон задля залучення якомога більшої кількості відпочиваючих і дбатиме про формування привабливого туристичного іміджу краю, виконуватиме й еколого-освітні завдання.

5.074.png     5.074.png    

Туристично-інформаційний центр обладнаний оргтехнікою і меблями, які надані у рамках обласної програми розвитку туризму на період 2016-2020 рр.

5.074.png     5.074.png    

До речі, минулого року подібний заклад відкрився в урочищі Остріки, а на перспективу, за словами директора НПП «Синевир» Миколи Дербака туристично-інформаційні центри будуть діяти ще й у Коловаві, Синевирі і Вільшанах.

5.074.png     5.074.png    

10.05.2018 р.