В НПП «Синевир» відзначили День Перемоги


    

У п’ятницю, 9 травня директор НПП «Синевир» Микола Дербак поклав квіти до Обеліску загиблим у Другій світовій війні у селах Колочава та Синевир.

У Колочаві вшанувати загиблих біля пам’ятника зібралися десятки односельчан. Вперше в історії, цього року через стан здоров’я у мітингу не взяли участь самі ветерани, яких у селі лишилося лише два. За полеглими на фронті священик біля Обеліску відслужив панахиду.

«Пройшло багато років з пам'ятного травня 1945 - го року, проте Ваш героїчний вчинок назавжди залишиться прикладом мужності та самопожертви для наступних поколінь. Ми шануємо пам’ять тих, хто поклав свої життя за нашу волю, мирне та безтурботне життя. Бажаю Вам, дорогі ветерани, довгих років життя, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над головою», - наголосив у своєму виступі директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Від імені колективу НПП «Синевир» , він також вручив всім ветеранам, які проживають у межах національного парку, цінний подарунок: талон на 5 м.куб. паливних дров.

kam3.jpg     kam4.jpg

kam5.jpg     kam6.jpg

12.05.2014 р.


Опубліковати в twitter.com