Проведено технічний огляд автотранспорту НПП «Синевир»


Транспорт – один з важливих засобів, без використання послуг якого не обходиться жодне з природоохоронних науково-дослідних відділень. Територія парку досить велика, займає площу 43 тис. га. і охоплює аж п’ять населених пунктів. Успішно провести огляд території та в разі виникнення ситуації вчасно зреагувати на скоєне без автотранспотру просто неможливо. Крім цього, кожного дня автобусами здійснюється перевезення працівників парку до місця роботи і назад.

А тому важливо, щоб автомобілі були в належному технічному і естетичному стані. Національний природний парк «Синевир» постійно дбає про добрий стан транспорту і кожного року проводить його технічний огляд.

Цього року перевірку пройшло 25 одиниць техніки, а це 100% усього транспорту установи. За результатами техогляду, співробітники ДАІ відзначили, що автомобілі добре підготовлені і повністю відповідають технічним вимогам обслуговування. За словами заступника директора Василя Росохи та начальника ремонтно-транспортної дільниці Михайла Кута, які керували підготовкою до огляду, автомобілі і надалі будуть підтримуватися в належному стані. І в цьому велика заслуга водіїв, які постійно дбають за добрий технічний стан закріпленого за ними автотранспорту.

01.07.2013 р.