Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Музейне село Колочава гучно відзначило свій 555-річний ювілей


Колочава – найбільше і найколоритніше село, що розташоване в межах національного природного парку «Синевир». Перша письмова згадка про Колочаву датується 1463 роком. Тоді було засвідчено факт передачі земель від одних феодалів іншим. Саме відштовхуючись від цієї дати жителі села відзначають його день народження, і в неділю, 6 травня село гучно відсвяткувало свою 555-ту річницю.

5.074.png    

Першим привітав жителів села зі святом голова Колочави Юрій Кливець, який відзначив важливу роль колочавців у розвитку населеного пункту. «Наше село з кожним роком процвітає і збільшується, розбудовується. Розвивається туризм, відкриваються нові садиби і з’являються цікаві туристичні атракції. Це позитивно відображається на динаміці соціально- економічного розвитку населеного пункту, а відтак, і на добробуті його жителів. Тож бажаю вам й надалі докладати зусиль для розвитку рідного села, і з кожним роком разом робитимемо його кращим», - наголосив у привітальному слові Юрій Кливець.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак також привітав колочавців з знаменною подією. «Колочава за останнє десятиліття змінилася до невпізнанності, - каже він. – Село відоме в Україні і далеко за її межами. Мальовнича природа, музеї, цікава історія - все це формує таку туристичну ауру, яка вабить у ці краї знову, і знову…Тож нехай жителям села вдасться реалізувати все задумане, використати наявний потенціал для блага своїх сімей. Бажаю всім колочавцям миру, злагоди і добробуту!»

5.074.png     5.074.png    

Слова привітання в адресу Колочави пролунали від голови Міжгірської районної державної адміністрації Василя Юрика та уродженця села, екс-депутата Станіслава Аржевітіна.

Після офіційних привітань та вручення численних нагород за вагомий внесок у розвиток села, переможцям спортивних змагань, на святі виступили вихованці колочавських дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, місцеві таланти.

Вітали присутніх піснею зі сцени естрадні виконавці Наталія Галатиба, Йосип Чава, Володимир Маркович, Роман Бабець, Олександра Барна, Світлана Фриган, Евгенія Хланта, гурт «Зелений барвінок».

5.074.png     5.074.png    

Завершилося свято під запальний виступ Дзідзооооо.

08.05.2018 р.