Науковий працівник НПП «Синевир» опановувала навики користування бет-детектором для ідентифікації кажанів .


kaj.jpg    kaj3.jpg

З 11 по 17 травня 2015 року на базі Національних природних парків «Зачарований край» та «Сколівські Бескиди» проходив тренінг на тему: «Теоретичні основи і практичне навчання ідентифікації кажанів за допомогою бет-детекторів» .

Навчання пройшло в рамках природоохоронного проекту «Збереження Карпатських пралісів», впроваджуваного Українським товариством охорони птахів за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

Прийняла участь при проведенні тренінгу від Національного природного парку «Синевир» науковий співробітник Тетяна Нірода. Крім неї у навчанні приймали участь працівники наукових відділів ще восьмох національних природних парків Українських Карпат, де вони у польових умовах вчилися ідентифікувати кажанів за допомогою бет-детекторів.

kaj3.jpg    kaj4.jpg

В кінці навчання НПП «Синевир» отримав від організаторів тренінгу необхідне науково-дослідне устаткування і прилади для проведення науково-дослідних робіт по вивченню фауни, а саме: ноутбук, мультимедійний стенд, проектор, фотопастку, бет-детектор. Адміністрація НПП «Синевир» щиро вдячна за фінансову і матеріальну підтримку парку.

kaj5.jpg    kaj6.jpg

20.05.2015 р.


Опубліковати в twitter.com