НПП «Синевир» долучився до акції з нагоди Дня охорони праці


Про нас

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці, щорічно 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. В Україні цього року він проходить під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Приймаючи до уваги, що одним з важливих індикаторів розвитку суспільства є стан здоров´я населення, зокрема, працюючих, покращення умов праці та їх безпека, необхідно захистити і зміцнити здоров´я, добробут і продуктивність як всього колективу, так і кожного окремого працівника.

Сьогодні українські працівники підпадають під дію стресу частіше через скорочення можливостей для отримання бажаної роботи, страх її втратити, суттєве зниження фінансової стабільності тощо.

Усвідомлюючи важливість порушеного питання, тривалу перспективу її вирішення постала потреба в проведенні профілактичних заходів, спрямованих на запобігання стресів та їх потенційним наслідкам на робочому місці.

В рамках акції з нагоди Дня охорони праці в НПП «Синевир» створено оргкомітет для визначення відповідних заходів та розробки планів їх реалізації, заплановано проведення семінару-наради з тематики охорони праці та стану охорони праці нацпарку, виробничих нарад в усіх структурних підрозділах установи, впорядкування та благоустрій робочих місць, приміщень та території, проведення спеціального навчання робітників з шкідливими і небезпечними умовами праці тощо.

28.04.2016 р.

Опубліковати в twitter.com