Центр прийому туристів буде створено на території НПП «Синевир»


Про нас
В облраді відбулося засідання оціночного комітету з проведення тендерних процедур, передбачених проектом «Підтримка економіки Закарпатської через розвиток та промоцію її туристичного потенціалу». Участь в заході взяли голова облради Володимир Чубірко, перший заступник голови облради Михайло Попович, директор комунального підприємства облради «Агенство регіонального розвитку» Валерій Грищенко, директор НПП “Синевир” Микола Дербак.

В ході засідання комітету розглядалося технічне завдання на проектування Центру прийому туристів в НПП «Синевир». Також розглядалося питання затвердження технічного завдання на проектування мотузкового парку, туристичного шляху для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Обговорювалося й питання щодо укладання угоди між НПП «Синевир» та облрадою щодо розвитку туристичної сфери.

Минулоріч облрада виграла європейський грант на загальну суму понад 890 тисяч євро на реалізацію проекту “Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу”. Сума співфінансування з фондів Євросоюзу становитиме 712 тисяч євро. Термін реалізації проекту до липня 2016 року. Планується створення Центру прийому туристів, у якому буде перший в області повністю облаштований пункт для подорожуючих туристів. Також передбачається створення туристичних зупинок, які розташовуватимуться на піших або велосипедних маршрутах краю та мотузкового парку.

Слід відмітити, що в останні роки НПП «Синевир» інтенсивно розбудовує туристичну інфраструктуру: облаштовує місця для відпочинку туристів, облагороджує найбільш популярні туристичні об’єкти, розробляє та маркує туристичні маршрути. На території національного парку знаходяться всесвітньо відомі пам’ятки природи, архітектури та музеї: озеро Синевир, Дике озеро, Музей лісу та сплаву, музеї села Колочава, старовинні дерев’яні церкви. Особливою популярністю у туристів користується Реабілітаційний центр бурого ведмедя.

Реалізація проекту по створенню Центру прийому туристів відіграє важливу роль в покращенню надання туристичних послуг, інформаційного забезпечення гостей краю, налагодженню комунікації між туристами та організаціями що надають туристичні послуги. Це стане поштовхом для розвитку туризму не тільки на Тереблянській долині, а в районі і області в цілому.

За матеріалами прес-служби Закарпатської обласної ради.

19.05.2015 р.


Опубліковати в twitter.com