Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Територію патрулюватимуть на мотоциклах

Національний природний парк «Синевир» отримав 8 мотоциклів Хонда, які використовуватимуться для патрулювання, оперативного реагування та недопущення порушень режиму території парку. Ключі від мотоциклів в урочистій обстановці вручено директору НПП «Синевир» Миколі Дербаку. Мотоцикли придбано за кошти уряду Німеччини, виділені для оновлення матеріально-технічної інфраструктури національних природних парків, заповідників регіону Карпат у рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Раніше національному природному парку «Синевир» проєкт надав 6 нових автомобілів Toyota HILUX, автомобіль Рено Дастер, квадроцикл,технічне обладнання для ефективної комунікаційної діяльності та підсилення польових досліджень, необхідне обладнання для проведення конференцій та круглих столів, а саме: фотоапарати, спікерфон, дрон, мікрофон та портативну камеру.

Щиро дякуємо проєкту за матеріально-технічну підтримку парку. Усе це сприяє ефективній природоохоронній, науковій та еколого-освітній роботі національного парку.

03.08.2021р.