Проведено екологічну акцію «Зробімо Тереблю чистою»


ak.jpg    ak3.jpg

Проблема забруднення навколишнього середовища в нашій країні з кожним роком стає все більш актуальною. Карпати вважають найбільш екологічно чистим регіоном країни, та попри все, на жаль, така проблема існує й тут.

Ось вже майже скоро розпочнеться сезон літніх відпусток і тисячі людей з усіх куточків України приїдуть до нашого регіону. Для того, щоб туристи могли відчути та побачити всю красу та неповторність природи у Національному природному парку «Синевир» постійно проводяться різні акції по благоустрою.

Для того, щоб покращити екологічний стан річки Тереблі, працівники еколого-освітнього відділу парку разом з гуртківцями районного будинку дитячої творчості, провели екологічну акцію «Зробімо Тереблю чистою». Заходу передувала бесіда на тему охорони водно-болотних угідь. Відтак, молодь, разом з керівником краєзнавчого гуртка Іванною Полажинець та екоосвітянами парку прибрали від сміття окремі ділянки берегів річки. Подібні заходи спрямовані на очищення водойми в теперішній час просто необхідні, адже це важливий виховний момент у роботі з молоддю, а також приклад для наслідування.

Працівники парку щиро вдячні вихованцям та керівнику краєзнавчого гуртка районного будинку дитячої творчості Іванні Полажинець за співпрацю в екологічному вихованні молоді.

ak4.jpg    ak5.jpg

15.05.2015 р.


Опубліковати в twitter.com