Представники туристичної фірми зацікавилися принадами НПП «Синевир»


okr.jpg     okr2.jpg

Туристичну привабливість НПП «Синевир» давно вже високо оцінили як відвідувачі краю, так і туристичні оператори. Дивовижні краєвиди гармонійно поєднані з історико-архітектурними пам’ятками регіону справляють неабияке враження на туристів.

Приємно вражені та здивовані були і менеджер туристичної фірми із міста Тернопіль Наталія Минько та її колеги. У п’ятницю, 7 червня делегація із туристичної агенції приїхала оглянути рекреаційні об’єкти Національного парку, які варто включити до новоствореного екскурсійного маршруту.

Крім загальновідомого озера Синевир, яке так полюбляють туристи, менеджери також оглянули вже досить відомий Реабілітаційний центр бурих ведмедів, впорядковані і відреставровані бункери «Лінії Арпада», візит-центр, музей лісосплаву, водоспад Білий Звір, болотне угіддя Глуханя, високогірне Дике озеро, мотелі та будинки відпочинку НПП «Синевир». Приємно здивовані, керівники однієї з найпопулярніших туристичних фірм України відмітили, що у Національному парку є ще багато маловідомих місць, які цікаві туристу. Відтак такі об’єкти треба побільше рекламувати, аби привернути увагу до них мандрівників.

Результатом відвідин НПП «Синевир» представниками турфірми стане привабливий екскурсійний маршрут по нових об’єктах.

10.06.2013 р.


Опубліковати в twitter.com