Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Облрада підтримала запит про ремонт двох важливих автошляхів

Відбулося друге пленарне засідання другої сесії обласної ради VІII скликання під головуванням голови ради Олексія Петрова. Участь у засіданні, зокрема, взяли народні депутати Микола Тищенко, Михайло Лаба і Анатолій Костюх.

Серед іншого, під час засідання депутатський корпус облради підтримав запит Миколи Дербака про ремонт доріг Синевирська Поляна – Свобода і Синевир – Колочава – Буштино. Мова йде про включення цих автошляхів до переліку доріг, на яких у 2021 році, в рамках діючих програм, будуть проводитися ремонтні роботи.

За словами депутата Закарпатської обласної ради Миколи Дербака, ремонт цих ділянок доріг на часі. До нього з цього приводу неодноразово зверталися представники Синевирської і Драгівської ОТГ. Ремонт доріг Синевирська Поляна – Свобода і Синевир – Колочава – Буштино сприятиме покращенню рекреаційної галузі, яка є дуже важливою для економічного розвитку гірських громад. До речі, ці дороги знаходяться в межах національного природного парку «Синевир» та ведуть до підніжжя пралісів та природних лісів, які є особливо цінними, внесеними до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а регіон щорічно відвідує близько 300 тис. туристів.

02.08.2021р.