НПП «Синевир» взяв участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі


З 19 по 21 квітня 2016 року в Природному заповіднику «Розточчя» та Яворівському національному природному парку відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: Літопис Природи України - створення спільної бази даних для наукового аналізу і підготовки наукових публікацій.

Про насПро насПро нас

На даному заході розглядалися важливі питання організації наукової діяльності в установах природно-заповідного фонду України, організації та результатів фенологічних спостережень, досліджень вищих судинних рослин та грибів, моніторингу птахів, рукокрилих, хребетних тварин в заповідниках і національних природних парках України, програм Літописів природи тощо.

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з досвідом ведення Літопису природи в заповідниках Молдови і Фінляндії, створення бази даних та аналізу на пострадянському просторі, аналізом Літописів природи в масштабах Євразії.

В програмі семінару були також і польові виїзди на територію природного заповідника «Розточчя» та Яворівського національного природного парку. В робочих групах обговорено методики флористичних та фауністичних досліджень тощо.

Від НПП «Синевир» взяли участь у семінарі заступник директора з наукової діяльності НПП «Синевир», к.б.н. Юрій Тюх та молодший науковий співробітник Василь Беца. З доповіддю про ведення Календаря природи та фенологічних спостережень в НПП «Синевир» виступив Юрій Тюх.

Перейнятий досвід роботи буде застосовуватись в подальшому веденні Літопису природи НПП «Синевир».

25.04.2016 р.

Опубліковати в twitter.com