Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У НПП «Синевир» відбулася нарада-навчання

14 травня у національному природному парку «Синевир» під головування директора установи Миколи Дербака відбулася нарада-навчання з начальниками природоохоронних науково-дослідних відділень, їх заступниками, майстрами з охорони природи і інженерно-технічними працівниками.

Основними темами обговорення стали питання неухильного дотримання законодавства, що стосується діяльності служби державної охорони природно-заповідного фонду. Йшла мова про чіткість процедур електронного обліку деревини, який цього року впроваджено у НПП «Синевир». Про його особливості, а також про алгоритм визначення і відведення вибіркових санітарних рубок розповіли заступник директора парку – головний природознавець Василь Шишига і начальник відділу державної охорони ПЗФ Василь Субота. Окремо обговорювалися питання попередження самовільних рубок та інших порушень природоохоронного законодавства, а також адекватні дії у разі, якщо такі випадки трапились. Проведено інструктаж з проведення весняної планової ревізії обходів щодо дотримання режиму території та виявлення порушень.

На нараді-навчанні у НПП «Синевир» відповідальні працівники служби державної охорони ПЗФ мали нагоду удосконалити свою кваліфікацію і знайти відповіді на проблемні питання.

15.05.2020 р.