Чекаючи на туристів, у Колочаві активно прибирають сміття


krich.jpg     krich2.jpg

Колочава - найбільше село, розташоване в межах НПП «Синевир», і надзвичайно популярне серед туристів. Готуючись до початку туристичного сезону, жителі села не лише прибирають біля своїх домівок, але наводять лад у громадських місцях, біля річок, місцях відпочинку. Ініціатором та організатором проведення низки акцій «За чисте довкілля» виступила Колочавська сільська рада на чолі з головою Василем Худинцем. До акцій активно долучаються і працівники НПП «Синевир».

Днями у Колочаві відбулася чергова екологічна акція, в рамках якої пройшло масштабне прибирання берегів річки Теребля. «Міжгірський районний центр занятості скеровує до нас безробітних колочавців, що знаходяться у ньому на обліку, - розповідає сільський голова Колочави Василь Худинець. – Разом із ними ми регулярно прибираємо певну частину села. У п’ятницю, 25квітня ми очищали від сміття дамбу на річці Теребля. Зібраний пластик та скло відправляємо на переробку».

«Вже за кілька днів – на травневі свята - у нас стартує туристичний сезон. Люди їдуть у Тереблянську долину з усіх куточків України, приїжджають європейці. Тому ми маємо дбати про чистоту довкілля, щоб не було соромно перед гостями. НПП «Синевир» регулярно очищає свою територію від твердих побутових відходів, головне - щоб люди також прибирали за собою після відпочинку, не викидали сміття у річку чи ліс. Природа – наш дім, і її потрібно берегти», - наголосив директор НПП "Синевир" Микола Дербак.

krich3.jpg     krich4.jpg

16.04.2014 р.


Опубліковати в twitter.com